2018-2019 eğitim-öğretim yılında ilk defa talebe alan Üniversitemiz bünyesinde Kuzeykent Külliyesi içerisinde bulunan Üniversitemiz Özel Okulları’nda eğitim-öğretim yılının ilk döneminin sona ermesiyle minik talebelerimiz tertiplenen merasim ile karnelerine kavuştu.                                                                                                         

Üniversitemiz Özel Okulları Müdiresi Nida Özveren; ”Attığımız tohumların filizlendiğini görüyoruz. İlk karnelerimizi vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Başarmanın mutluluğunu yaşama ilkesinden yola çıkarak mutlu bir ortam sağlamak istedik ve onların gözlerinde bunun gördük. Rektörümüze, velilerimize ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz.“ dedi.  

Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın; “Hepiniz hoş geldiniz. Bir dönemi geride bıraktık. Sağlıkla ve sıhhatle yeni dönemler olsun. Bu sene ilk defa açtığımız özel okulumuz sizlerle daha iyi olacak. Çocuklarımızın başarıları da devam edecektir. Karnelerimiz hayırlı uğurlu olsun. Güzel bir tatil diliyoruz. Sağlıkla ve sıhhatle yeniden buluşmayı diliyoruz.“ dedi.

Dönem içerisinde öğrendikleriyle hayata emin ellerde hazırlanan ve karnelerinin almanın heyecanını yaşayan talebelerimizin yüzlerinden gülücük eksik olmadı. Karnelerini Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın, İdare Mahkemesi Başkanı Berkan Ayturan ve Üniversitemiz Dekanlarının elinden alan talebelerimiz karneleriyle birlikte bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Son Haberler