Kastamonu Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Adnan Arslan, Bartın’a atanması sebebiyle 28 Aralık 2016 tarihinde Üniversitemize veda ziyaretinde bulundu.

Rektörlük makamında Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın’ı ziyaret eden Adnan Arslan "30 yılı aşkın süredir Kastamonu’da memur, şef, şube müdürü olarak görev yaptık. Bu süre içinde çalışmaları aksatmamak için azim ve gayret gösterdik. Bunun yanında üst düzey yöneticilerimizden, belediye başkanlarımızdan, milletvekillerimizden, başta Rektörümüzden Üniversite ile ilgili çalışmalarımızdan çok büyük destek gördük. Rektörümüze Kurumumuz ile ilgili yaptığı işbirliği çalışmaları için çok teşekkür ediyorum. Bartın’da da bulunduğumuz süre içinde bizi ziyaret ederlerse çok mutlu oluruz. Kastamonu Üniversitemizin Hocamızın bir sözünü aklımda tutarak kendilerine de zaman zaman belirttim. Üniversiteyi Kastamonu ile bütünleştirmek istiyorum sözüne bağlı olarak desteklemeye çalıştık. Gerek Üniversitemiz ile, gerek akademisyenlerimiz ile ihtiyaç duyulduğu zaman gerektiğince işbirliği yaptık. Üniversitemiz bünyesinde bize tahsis edilen büroyu da Üniversite öğrencilerimize hizmet sunmaya çalıştık. Bütün destekleri ve işbirliği için hocama teşekkür ediyorum." dedi.

Rektörümüz Aydın ise "Kastamonu’da uzun zaman hizmetlerde bulunduktan sonra tabii ki memleketimizin başka bir köşesinde, Bartın’da hizmetlerde bulunacak. Burada hep güzel hizmetlere imza attı. İnşallah Bartın’da memlekete hizmet etmeye devam edecektir. Bundan sonraki hizmetlerinde kendilerine başarılar diliyoruz. Şu andaki çalışmalarından dolayı, Kastamonu’da yaptıklarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Üniversitemiz ile hep işbirliği içinde oldular. İŞKUR ile beraber olduk. Özellikle gençlerin istihdamı hususunda Üniversitemizde açılan büroları vasıtasıyla ve diğer hususlarda hep bizler ile beraber oldular, güzel hizmetler oldu. Üniversitemiz adına kendilerine teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da kendi aileleri için, kendisi için ve inşallah gideceği şehirdeki hizmetleri için hayırlı ve uğurlu olsun diyoruz. Yeni yılın da inşallah kendilerine hayırlar, uğurlar getirmesini diliyoruz. Teşekkür ediyoruz" dedi.

Ziyaret hediye takdimi ve fotoğraf çekiminin ardından son buldu.