aday öğrenci
önemli haber

cep son onemli uyari

Üniversitemiz ile Türkiye Vakıflar Bankası Kuzeykent Şubesi arasında protokol imzalandı.

Üniversitemiz Rektörlük makamında imzalanan protokole, Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın ve Vakıfbank  Şube Müdürü Ali Yavuz  imza attılar. Ayrıca Vakıfbank şube personeli de protokol imza töreninde hazır bulundu.

İmzalanan bu protokol;  Üniversite personelinin maaş, ek ders, mesai, ikramiye, döner sermaye, nöbet ücreti vs. ödemelerinin ve promosyon miktarına ve personele sunulacak bankacılık hizmetlerine dair esasları ile karşılıklı hak ve yükümlülükleri ile Üniversite birimlerinde görev yapan akademik, idari, sözleşmeli ve sürekli işçi olarak çalışan tüm personeli kapsamaktadır.

Protokol imzalanırken konuşan Rektörümüz Aydın şunları ifade etti.  “12 Aralık 2016 günü yaptığımız maaş ve promosyon ihalesi Vakıflar bankamızda kaldı. İhaleye giren bütün bankalarımıza teşekkür ediyoruz. İhaleye giren bankalarımız öncelikle teşekkürü hak ediyorlar. Her yarışın bir kazananı olacak yarışı Vakıflar Bankamız kazandı. Onları da o manada tebrik ediyoruz.  Kendilerine de teşekkür ediyoruz. Vakıflar Bankamız ihaleyi kazanırken bir de rekora imza attı; Şu anda Kastamonu Üniversitesine Türkiye’nin yıllık bazda en yüksek promosyon teklifini vererek ihaleyi aldılar. Dolayısı ile böyle bir rekorunda sahibiyiz. Yıllık bazda en yüksek promosyon verilerek bu ihale kazanıldı. Üniversitemize, çalışanlarımıza hayırlı olsun, bankamıza hayırlı olsun. İnşallah ağız tadıyla ve güzel günlerde kullanırlar. Vakıflar Bankamız bu aldığı neticeyle inşallah Muaffak olur. Arkadaşlarımızda güle  güle harcasınlar. Promosyon fert başına 2525 TL olarak kaldı. Bir Türkiye rekoru bu da bizi sevindirdi. Tekrar kendilerini tebrik ediyor, teşekkür ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun diyoruz”.

Banka Müdürü Ali Yavuz ise şöyle konuştu. “Hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Sayın Hocamıza teşekkür ediyorum, diğer katılımcı bankalara da teşekkür ediyorum. Üniversite personelimize, bankamıza faydalı olacağı kanaatindeyiz. Hayırlı olsun diyorum tekrar”.

Konuşmaların ardından protokol imzaları atıldı. 

Son Haberler