aday öğrenci
önemli haber

cep son onemli uyari

Üniversitemiz ve Karabük Üniversitesi arasında, Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı İşbirliği protokolü imzalandı.

Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın ve Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat tarafından imzalanan protokolde; Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Sezgin Ayan ve Prof. Dr. Ali Rafet Özkan ile Eğitim Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Ünal İbret, Karabük Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Tekin, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Kemal Özeken de hazır bulundu.  İki üniversite arasında imzalanan bu protokol kapsamında yeni eğitim öğretim yılı itibariyle Karabük Üniversitesine eğitim öğretim hizmeti verilerek, sertifika programının yürütülmesi için akademik destek sağlanmış olacak.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat imzalanan protokolün ardından kısa bir konuşma yaparak şunları ifade etti. “Kardeş üniversite Kastamonu Üniversitesinde bulunmaktan onur duydum, Rektörümüzün samimiyeti ve ilgi alakasına teşekkür ediyorum. Kastamonu Üniversitesini çok güzel bir yere getirdiğini görmüş bulunuyorum. Bundan sonra da çok güzel hizmetler de bulunacağına inanıyorum”.

Rektörümüz Aydın da teşriflerinden dolayı Karabük Üniversitesi Rektörüne teşekkür ederek, imzalanan protokolün iki üniversiteye de hayırlı olmasını diledi. Bundan sonra da beraber hizmet etme konusunda projelerin hayata geçebileceği öngörüldü.

İmzalanan protokolün ardından Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat üniversitemiz şeref defterini imzaladı.

Ziyaret karşılıklı hediyelerin takdim edilmesinin ardından son buldu.

Son Haberler