aday öğrenci
önemli haber

cep son onemli uyari

Üniversitemiz Taşköprü Meslek Yüksek Okulu, Türk Kızılayı Taşköprü Şubesi ve Taşköprü Belediyesi işbirliğinde Taşköprü Meslek Yüksek Okulu’nda bulunan ihtiyaç sahibi öğrencilerin hizmetine sunmak üzere Butik Mağaza açıldı.

Açılış programına Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın, İlçe Kaymakamı Zafer Coşkun, Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Sezgin Ayan, Prof. Dr. Ali Rafet Özkan, İlçe Garnizon Komutanı İbrahim Coşkun, Türk Kızılayı Taşköprü Şubesi Başkanı Hüseyin Seven, ilçe daire amirleri, Üniversitemiz senato üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Butik mağaza açılışında konuşma yapan Rektörümüz Aydın şunları ifade etti. “Bugün hayırlı bir hizmetin açılışını yapmaktayız. Türk Kızılayı Taşköprü Şubesi Başkanı Hüseyin Seven başta olmak üzere yüksekokul Müdürümüze, ilçe kaymakamımıza ve bütün ekibiyle beraber her daim destekçimiz olan Taşköprü Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum”.

Konuşmaların ardından ise Butik Mağaza’nın açılış kurdelesi kesildi. Program verilen kokteylle devam etti.

Rektörümüz Aydın, butik mağaza açılışından sonra Taşköprü Kaymakamı Zafer Çoskun’u makamında ziyaret etti. Ziyarette Taşköprü için yapılabilecek faaliyetler konusunda fikir alışverişi yapıldı.

Taşköprü Belediyesi Sosyal tesislerinde Üniversitemiz olağan mart ayı senato toplantısı yapıldı.

Son Haberler