aday öğrenci
önemli haber

cep son onemli uyari

Üniversitemiz ve Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Üniversitemiz Turizm Fakültesinde Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın ve KATSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Arslan tarafından imzalanan protokol kapsamında iki kurum arasındaki projelerin desteklenmesi planlandı.

Protokol kapsamında KATSO  Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Arslan Üniversimiz Turizm Fakültesinde akademisyenlere  ve öğrencilere konferans verdi.
Konferansa Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Saim Ateş, akademisyenler, öğrenciler ve KATSO personeli katıldı.
Konuşmasında KATSO  tarihi, görevleri, yapmış olduğu faaliyetler, bulunduğu yönetim kurulları, komisyonlar ve Kastamonu ekonomisi ile ilgili bilgiler veren Başkan Arslan, konuşmasını şöyle noktaladı. “Sanayisiz üniversite, üniversitesiz sanayi olmaz misafirperverliğiniz için teşekkür eder saygılarımı sunarım”.

İmzalanan protokolün ardından konuşma yapan Rektörümüz Aydın şunları ifade etti. “ Bugün Turizm Fakültesi ve Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası ile ortak araştırma projesi işbirliği yapmak üzere, protokol imzaladık. Araştırma 2016 yılı sonunda tamamlanmak üzere başlıyor. Projede bütün akademisyen arkadaşlar yer alacak. Yapılan hazırlıklardan dolayı fakültemize ve sanayi odasına teşekkür ediyoruz. Başarılı ve hayırlı bir proje olmasını temenni ediyor, emeği geçenlere teşekkür ediyoruz”.

Program Rektörümüz Aydın’ın Katso Başkanı Arslan’a teşekkür belgesi takdim etmesinin ardından son buldu.

 

Son Haberler