aday ogrenci mobil

Üniversitemiz Kuzeykent Kampüsü’nde bulunan eğitim binası imzalanan protokolle 10 yıllığına Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devredildi.

Rektörlük makamında gerçekleşen imza törenine Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal ve Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu katıldı.

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu konuşmasında; “Öncelikle protokolün ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.Rektör hocamıza da çok teşekkür ediyorum. Önce eğitim fakültesi kampüsünde bulunan anaokulunu protokolle Kastamonu Milli Eğitim İl Müdürlüğüne devrettiler, şimdi de Kuzeykent Kampüsü yerleşkesinde ki eğitim binasını da devrederek bu bina da anaokulu olarak hizmete açılacaktır. Üniversite yerleşkesi içindeki eğitim bölgesinde olan ve yakınında bulunan öğrencilerimize burada eğitim vereceğiz. Çocuklarımıza sağlıklı ve sıhhatli bir şekilde eğitim öğretim verilmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Valimize ve Rektörümüze teşekkür ediyorum.” dedi.

Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal konuşmalarında; “Üniversitemiz kampüsünde bulunan eğitim binasını Milli Eğitim İl Müdürlüğümüze devrediyoruz. İnşallah burası Üniversitemiz personelinin çocukları ve yakın bölgede yaşayan Kastamonulu hemşerilerimizin çocuklarının eğitim görebileceği şekilde anaokulu binası olarak kullanılacaktır. Protokolün Üniversitemize ve İlimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal ve İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu aralarında devir protokolünü imzaladı.