Üniversitemizin aday memurları 22 Kasım 2013 Cuma günü Rektörlük Binası Toplantı Salonu’nda yapılan Asalet Yemin Töreni ile asaletlerine kavuştu.

32 Memurumuzun asaletlerini aldıkları törene Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Seyit ADYIN, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ali Rafet ÖZKAN, Genel Sekreter V. Doç. Dr. Ömer KÜÇÜK, Genel Sekreter Yardımcısı Sabahattin ÇEBİ, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan BİBER, Personel Daire Başkan V. Okan KESKİN, Üniversitemiz akademik ve idari personeli ile aday memurlar katıldı.

Törende konuşma yapan Rektörümüz AYDIN: “Bugün sizler için yeni bir başlangıç, hayatınızın en önemli ve en mutlu günlerinden biri. Artık yeni bir döneme başlıyorsunuz. Milletini en güzel sevmek ona hizmet etmektir. Sizler bu Bayrağa ve Millete olan sevginizi gösteriyorsunuz. Bundan sonra Kastamonu Üniversitesi’nin şerefli birer mensubusunuz. Üniversitemiz inşallah sizlerle daha iyiye daha güzele koşacaktır. Üniversitemiz sizleri kazandığı için sevinçlidir, sizlerle her zaman için gurur duyacaktır. İnşallah uzun bir zaman burada hep beraber çalışırsınız. Bütün dileklerimiz ve dualarımız Üniversitemiz ve sizlerin geleceğinin güzel olması içindir.  Türkiye Cumhuriyeti Devletinin memuru olmak ayrı bir güzeldir. Ülkemiz için iyi işler yaparak bunun mutluluğunu yaşayacaksınız. Memurlarımıza bu günden itibaren meslek hayatlarında başarılar ve mutluluklar diliyorum.” dedi.

Tören, üniversitemiz memurlarına rozet takımı ve hediyelerinin sunulmasının ardından verilen kokteylle sona erdi.