Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Seyit AYDIN ve beraberinde Araç Belediye Başkanı Mustafa AYANOĞLU ve Üniversitemiz Araç Rafet Vergili Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Korhan ENEZ ile birlikte Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhanettin UYSAL’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretin ardından Karabük Üniversitesi Rektörü UYSAL ve Üniversitemiz heyeti kampüs alanında incelemelerde bulundu.

Kampüs alanında yapılan incelemelerin ardından Karabük Üniversitesi Botanik Bahçesi’ne geçildi. Rektörümüz AYDIN, Araç Belediye Başkanı AYANOĞLU ve Araç Rafet Vergili MYO Müdürü ENEZ kendi adlarına hazırlanan ağaç fidanlarını diktiler. Fidan dikiminin ardından Karabük Üniversitesi Rektörü UYSAL ağaç sertifikalarını heyetimize takdim etti.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. AYDIN: “Rektörümüz bizi şaşırtmaya devam ediyor. Karabük Üniversitesi fiziki yapısı olsun çevre düzenlemesi olsun sürekli olarak gelişiyor ve değişiyor. Burada ciddi bir emek var. Ben değerli meslektaşımı ve çalışma arkadaşlarını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Üniversitemiz heyetini Karabük’te görmekten büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Rektör Prof. Dr. UYSAL: “Sayın Rektörümüze öncelikle bu güzel düşünceleri için çok teşekkür ediyorum. Karabük Üniversitesi paydaşları ile birlikte büyüyen bir üniversite. Başarılı bir eğitimin sosyal ve kültürel olanaklarla da desteklenmesi gerektiğini düşünüyoruz ve bu kapsamda da ciddi çalışmalar sürdürüyoruz.” dedi.