Üniversitemiz Eğitim Fakültesi tarafından "24 Kasım Öğretmenler Günü" dolayısıyla 23 Kasım Cuma günü kutlama programı düzenlendi.

Eğitim Fakültemiz Spor Salonu'nda düzenlenen programa Rektörümüz Prof. Dr. Seyit AYDIN, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ali Rafet ÖZKAN ve Prof. Dr. Sezgin AYAN, Eğitim Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Nüket TÖR, Dekan Yardımcımız Yrd. Doç. Oğuzhan KILDAN, öğretim üyeleri, idari personel ve öğrenciler katıldı.

Programda Rektörümüz AYDIN ve Fakülte Dekanımız TÖR açılış konuşmalarını yaptılar. Konuşmaların ardından Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokul Müdür Yardımcılarından Yrd. Doç. Dr. Muharrem AVCI başkanlığında Üniversitemiz Eğitim Fakültesi'nden emekli olan öğretim üyeleri ile söyleşi yapıldı.

Söyleşide kendi hayatlarından bahseden emekli Öğretim Üyeleri Servet GÜMÜŞ ve Selahattin BEKAR dinleyicilerle öğretmenlik tecrübelerini ve anılarını paylaştı. Söyleşiye katılan herkese vazifelerini düzgün yapmalarını, hangi alanda çalışma yapılırsa yapılsın saygı olmadan başarı olmayacağını ve vatanımıza sahip çıkmamız gerektiğini vurguladı.

Söyleşinin sonunda Rektörümüz AYDIN tarafından GÜMÜŞ ve BEKAR hocalarımıza plaket takdim edildi.

Kutlama programı verilen kokteylin ardından sona erdi.