aday öğrenci
önemli haber

cep son onemli uyari

Kastamonu Üniversitesi’ne Rektör olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri tarafından yeniden vazifelendirilmiş bulunmaktayım. Dört yıl boyunca çok şerefli bir vazifeyi beraberce yerine getirdik ve bu vazifeyi büyük bir gururla taşıdık. Görev süremiz boyunca Üniversitemiz ve Kastamonu için en iyisini yapmaya çalıştık. Yaptığımız işleri birlikte başardığımız bütün çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Şunu unutmayalım ki Üniversite hepimizin üniversitesidir.

Bu vazifeye gurur duyarak tekrar başlıyoruz. Birlikte daha güzel işler yapacağımıza, Kastamonu için en iyi hizmetlerimize devam edeceğimize ve Kastamonu Üniversitesini daha iyi yerlere getireceğimize olan inancım sonsuzdur. Bundan sonra da Üniversitemizde eğitim-öğretim- ilmi araştırma ve hizmet faaliyetlerini devam ettirebilmek için gayretlerimiz daha güçlü bir şekilde devam edecektir. Şehrin lokomotifi olma şuuruyla çalışma arkadaşlarımla vazifemizi en iyi şekilde icra edeceğiz.

Rektörlük seçimleri boyunca şahsıma gösterdiği teveccüh ve desteklerden dolayı Üniversitemizin çok değerli öğretim üyeleri ve personelimize, Kastamonu halkına, bize güvenen ve inanan Yüksek Öğretim Kurulumuza (YÖK) ve bu şerefli vazifeyi bir defa daha yüksek tensipleri ile bize tevdi eden Sayın Cumhurbaşkanımıza ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.

                                                                   Prof. Dr. Seyit AYDIN

                                                              Rektör