Üniversitemiz, Fazıl Boyner Sağlık Yüksekokulu tarafından 25 Aralık 2014 Tarihinde, Kastamonu Huzurevi sakinlerine yönelik bir eğlence gecesi düzenlendi.

Kastamonu Huzurevi’nde düzenlenen geceye Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın ve Eşi, Jandarma Bölge ve Garnizon Komutanı J. Tuğgeneral Faruk Bal ve Eşi, Belediye Başkanı Tahsin Babaş ve Eşi, Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın ve Eşi, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Serdar Güngör ve Eşi, İl Emniyet Müdürü Mustafa Yoldan ve Eşi, 5. J. Eğitim Alay Komutanı J. Alb. Erhan Vural ve Eşi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Osman Kahraman, Milli Eğitim İl Müdürü Mustafa Çelik ve Eşi, Fazıl Boyner Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. M. Atıf Çetiner, Üniversitemiz Akademik Personeli ve Fazıl Boyner Sağlık Yüksekokulu öğrencileri katıldı.

Programın açılışında Rektörümüz Aydın, “Yaşlılar, cemiyetimizin en güzide şahsiyetleridirler. Onlara elimizden gelen her türlü desteği sağlamalı, bizlere ihtiyaç hissettikleri her vakit onların yanında yer almalıyız. Bu gecede biz, sizler için buradayız.” dedi.

Yapılan protokol konuşmalarının ardından, huzurevi sakinlerinin yeni yıllarını tebrik etmek maksadıyla pasta kesilerek, salondaki bütün katılımcılara karanfil hediye edildi. Müzik ve yemek eşliğinde doyasıya eğlenen ve kendilerini ziyarete gelen misafirleriyle sohbet eden huzurevi sakinlerinin mutluluğu, programın bitiminde gözlerinden okunuyordu.