Bahçeşehir Koleji Kastamonu İlkokulu 2. ve 3. Sınıf öğrencileri 13 Kasım 2014 Tarihinde Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın’ı ziyaret etti.

“Meslekleri Tanıyalım” faaliyeti kapsamında Rektörlük’te yapılan ziyarete Rektörümüz Aydın ve öğrencilerin yanı sıra, Rektör Basın Danışmanı Yrd. Doç. Dr. M. Onur Hasdedeoğlu, Bahçeşehir Koleji Kastamonu İlkokulu Müdürü Şükran Sayım, Genel Koordinatör Ayça Güngör, 2. Sınıf Zümre Başkanı Pervin Alptekin ve 3. Sınıf Zümre Başkanı Ferzan Tamel katıldı.

Ziyaret sırasında öğrencilerle sohbet eden ve kendisini ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Aydın, geleceğin yetişkinlerinin topluma faydalı fertler olarak yetiştirilmesi hususunda öğretmenlerimizin emeklerinin büyük önem arz ettiğini ve Bahçeşehir Koleji’nin bu doğrultuda artık kendisini ispatlamış bir eğitim kurumu olarak ön plana çıktığını belirtti. Konuşmasının devamında öğrencilere seslenen Rektör Aydın, seçilen yolda bütün mesleklerin mukaddes olduğunu ve o mukaddes yolda kariyerin zirvesine ulaşmak için çok iyi çalışmanın gerekli olduğunu ifade etti.

Rektörümüz Aydın, konuşmasının ardından, 2. ve 3. Sınıf öğrencilerinin kendisine sorduğu soruları cevapladı. Kendilerini kabul ettikleri için Rektörümüze teşekkür eden Müdür Şükran Sayım, Kastamonu Üniversitesi’nin yapmış olduğu faaliyetler ile şehrimizin gelişimine sağladığı katkılardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu başarıların devamını diledi.

Ziyaretin sonunda Müdür Şükran Sayım’ın kendisine takdim ettiği plaketin ardından Rektörümüz Aydın da, öğretmen ve öğrencilere Üniversitemizin hediyelerini takdim etti. Ziyaret, Rektörümüzün öğretmen ve öğrencilerle birlikte toplu fotoğraf çektirmesinin ardından sona erdi.