aday öğrenci
önemli haber

cep son onemli uyari

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın, Girne Amerikan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yıldırım Öner ile ikili işbirliği protokolü imzalamak için bir araya geldi. Üniversitemiz, Girne Amerikan Üniversitesi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ile ortaklaşa düzenlenen “1. Uluslararası Deniz Bilimleri ve Teknolojileri Sempozyumu” için KKTC’de bulunan Rektörümüz Aydın 47. ikili işbirliği protokolüne imza attı.

İmza törenine iki rektörün yanında Kastamonu eski Milletvekili Musa Sıvacıoğlu, GAÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Memduh Erdal, GAÜ Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar, GAÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sadık Ülker ve Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Nejdet Gültepe katıldı.

İmza töreninde Rektörümüz Aydın, imzalanan protokol ile Üniversitemizin ve GAÜ’nün ortak projeler üreteceği için; karşılıklı öğrenci ve akademisyen değişimi ile de üniversiteler arasında yeni bağlantılar kurulacağı için duyduğu mutluluğu dile getirdi.

İmzalanan bu protokol ile Üniversitemiz bütün dünya ile bağlantılarını güçlendirmeye ve Kastamonu’nun ve Üniversitemizin adını duyurmaya devam ediyor.