Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Üniversitelerarası 10 Bin Metre Türkiye Kros Şampiyonası’nda Türkiye ikincisi olan Atletizm Takımımız Rektörümüz Prof. Dr. Seyit AYDIN’la öğle yemeğinde bir araya geldi.

8 Nisan 2014 tarihinde Merkezi Yemekhane’de Rektörümüz AYDIN’ın yanında Öğr. Gör. Zafer ŞAHİN,  Antrenör Öğr. Gör. Hüsnü ŞİNOFOROĞLU, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Selami CAN ve sporcularımız bir araya geldi.

Rektörümüz AYDIN, sporcularımızı elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik etti. AYDIN; Üniversite olarak sporcularımızla her zaman gurur duyacaklarını ve başarılarının arasında Avrupa ve Dünya Şampiyonluğunu da görmek istediğini belirtti.

Antrenör ŞİNOFOROĞLU da Çorum’da yapılan Şampiyona’da Üniversitemizin adını duyuran Atletizm ve Hentbol Takımlarımızın, 11 Mayıs 2014 tarihinde başlayacak olan KOÇ FEST müsabakalarına çok iyi hazırlandıklarını belirterek; şampiyonluğu elde edip, Üniversitemizin adını birinci sıraya yazmayı hedeflediklerini ifade etti.