aday öğrenci
önemli haber

cep son onemli uyari

Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu Müdürü Şükran SAYIM, Genel Koordinatör Ayça GÜNGÖR, Öğretmenler Abdullah AKSU ve Füsun Dilek KERİMOĞLU ile 3. sınıf öğrencileri, Rektörümüz Prof. Dr. Seyit AYDIN’ı ziyaret etti.

Üniversitemizi tanıma ve öğrencilerin gelecekteki kariyer planlamaları doğrultusunda mesleklerin tanıtılması maksadıyla 3 Nisan 2014 tarihinde Rektörlük Makamı’nda yapılan ziyarette öğrenciler, Rektörümüz AYDIN’a çiçek takdim etti.

Rektörümüz AYDIN, ziyaret sırasında konuklara Üniversitemiz hakkında bilgiler verdi. Görüşme sırasında öğrencilerle sohbet eden Rektörümüz AYDIN; öğrencilerin gelecekteki planlarını dinledi.

Rektörümüz AYDIN, öğretmenlerimizin vereceği emekler sayesinde, geleceğin yetişkinlerinin topluma faydalı bireyler olarak hizmet vereceğinin altını çizerek; Bahçeşehir Koleji’nin bu doğrultuda daha büyük başarılara imza atacağını belirtti. AYDIN, ayrıca her iki kurumun beraber çalışabileceği konularda Üniversite olarak ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını söyledi. Konuşmasının devamında öğrencilere seslenen AYDIN; seçilen yolda bütün mesleklerin mukaddes olduğunu ve o mukaddes yolda kariyerin zirvesine ulaşmak için çok iyi çalışmanın gerekli olduğunu ifade etti.

Okul Müdürü Şükran SAYIM da Kastamonu Üniversitesi’nin farkını her zaman gördüklerini ve Kastamonu için çok güzel çalışmalar yapacaklarını belirtti. Özel Bahçeşehir Koleji öğretmen ve öğrencileri adına teşekkür eden SAYIM, Üniversitemize başarılar diledi.

Ziyaretin sonunda Rektörümüz AYDIN, Üniversitemizin hediyelerini takdim etti. Ziyaret ardından öğrenciler, Rektör Basın Danışmanı Yrd. Doç. Dr. S. Tunay KAMER rehberliğinde Üniversitemiz Kampüsünü gezdi.