1. Menüye atla
  2. İçeriği geç
  3. Alt bilgiyi geç
Rektörümüz, Tosya Meslek Yüksekokulumuzda Eğitim Gören Talebelerimizi Evlerinde Ziyaret Etti

Tosya Meslek Yüksekokulumuz tarafından tertiplenen “Ayın Konuğu” programına ilk konuk olarak katılan Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın Tosya’da eğitim gören talebelerimizin eve davetlerine icabet etti.

Talebelerimiziniz görüşlerini ve sorunlarını dinleyen Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın, talebelerimize iş ve özel hayatları ile ilgili tavsiyelerde bulundu. Tosya’da gerçekleşen talebe evi ziyaretinden dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın’a teşekkürlerini ileten talebelerimiz, ayrıca Tosya Meslek Yüksekokulu ve görev alan akademik personelimizden duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler.

Ziyarete Tosya Meslek Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Selahattin Kaymakcı, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Gökhan Bahadır ve Öğr. Gör. Ergün Hasgül, Yüksekokul Sekreteri Sedat Karaçam ve İş Sağlığı Ve Güvenliği Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Akın Er eşlik etti.

 

 Kastamonu Üniversitesi, 01 Mart 2006 tarih ve 5467 sayılı kanunla kurulmuş olup; şu an 13 fakülte, 3 enstitü, 3 yüksekokul ve 13 meslek yüksekokulu'ndan oluşmaktadır.