1. Menüye atla
  2. İçeriği geç
  3. Alt bilgiyi geç
Cide Rıfat Ilgaz Meslek Yüksekokulumuz 16. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri ve Gastronomi Festivalinden Başarılarla Döndü

Üniversitemiz Cide Rıfat Ilgaz Meslek Yüksekokulu,  ikinci kez katıldığı 16. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri ve Gastronomi Festivalinde, Üniversite Düzeyi Öğrenci Ana Yemek Kategorisinde birinci, Üniversite Düzeyi Aşçı Balık Kategorisinde ise ikinci oldu.

22-25 Şubat tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar Alanında gerçekleştirilen, Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu ile Dünya Şefler Birliği’nin birlikte organize ettiği, 30 Ülkeden 450'si yabancı olmak üzere Toplam 2100 Aşçının 75 Kategoride yarıştığı festivale Üniversitemiz Cide Rıfat Ilgaz Meslek Yüksekokulu adına katılan Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı Öğrencisi Emine Akgüç;  Öğrenci Ana Yemek Kategorisinde birinci olarak "Altın Madalya", Üniversite Düzeyi Aşçı Balık Kategorisinde ise ikinci olarak "Gümüş Madalya" almaya hak kazandı.

Kastamonu Üniversitesi olarak öğrencimiz Emine Akgüç’ü tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. 

 

 

 

 Kastamonu Üniversitesi, 01 Mart 2006 tarih ve 5467 sayılı kanunla kurulmuş olup; şu an 13 fakülte, 3 enstitü, 3 yüksekokul ve 13 meslek yüksekokulu'ndan oluşmaktadır.