yeni18/01/2021

ÜBYS üzerinden telefon rehberi de faaliyete geçmiş olması sebebiyle kullanıcıların telefon numarasını güncellemesi için sisteme giriş gerçekleştirdikten sonra sayfanın sağ üst köşesinde bulunan "Kullanıcı Portal Ayarları" kısımında "Hesap Ayarları" bölümünden "İş Telefonu" bilgisini güncellemesi ve "İş Telefonum ve Kurum mailim rehberde görüntülenebilir" kutucuğu da seçilmesi gerekmektedir. 

yeni18/01/2021

ÜBYS Elektronik Belge gezgini üzerinden Birim adına evrak oluşturulduğunda evrakı oluşturan kişinin iş telefon numarası evrakın sağ alt köşesinde gözükecektir. Kullanıcıların telefon numarasını güncellemesi için sisteme giriş gerçekleştirdikten sonra sayfanın sağ üst köşesinde bulunan "Kullanıcı Portal Ayarları" kısımında "Hesap Ayarları" bölümünden "İş Telefonu" bilgisini güncellemesi gerekmektedir.

yeni18/01/2021

 

ÜBYS Elektronik Belge gezgini üzerinden evrakın ilk oluşturması esnasında "Dolaşıma Çıkar" yada "Kaydet ve Dolaşıma Çıkar" butonlarına basıldığında "İlk parafçısı olduğunuz belgeyi dolaşıma çıkardıktan sonra otomatik olarak paraflayabilirsiniz. Otomatik olarak paraflayarak devam etmek istiyor musunuz?" uyarısı çıkacaktır. Tercihinize göre "Tamam" butonuna tıklayarak otomatik olarak paraflama işlemini yapabilirsiniz yada "İptal" butonuna tıklayarak üst kısımdan veya Elektronik Belge Gezgini'nde paraf bekleyenler içerisinden de paraflıyabilirsiniz.

06/01/2021


ÜBYS üzerinden harici izin oluşturma kılavızu için buraya matbu izin formuna ulaşmak için buraya tıklayınız.

30/12/2020


ÜBYS İlk Giriş Kılavuzunu görüntülemek için tıklayınız.     

ÜBYS